Pursaklar Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Asansörlü Nakliyat Pursaklar

Asansörlü nakliyat bazı binaların kat yükseklik sorunu olduğunu insanlar yüksek kattaki dairelerine taşınır iken belli başlı sorunlarla karşılaştığının farkındayız. Asansörlü Nakliyat bundan dolayı günümüzde de teknolojinin gelişmesi ile birlikte eşya taşıma ya da taşınma gibi işlemleri yük asansörleri yardımı ile yapmaktayız. Bir apartmanın zemin katında oturan müşteri en üst kata taşınmak isteyebilir, fakat bu taşıma işlemi kişiler tarafından problem olabilmektedir. Taşınma sorunları ve streslerini asansör kiralama hizmeti ile ortadan kaldırmış bulunmaktayız. İnsan gücünün yanında daha güvenli ve daha pratik olarak kabul edilen yük asansörleri ile en ağır yüklerinizi bile dakikalar içerisinde taşınmak istediğiniz kata ulaştırıyoruz. Taşımacılık sektöründe asansör kiralama hizmeti ile aynı zamanda eşyalarınızın da zarar görmemesini sağlamaktayız.

Pursaklar Asansörlü Evden Eve Nakliyat Güvenli mi?


Yılların ve almış olduğumuz işlerin sonucunda elde ettiğimiz birikim ile asansör kiralama hizmetini taşımacılıkta da yaygın bir şekilde kullanmaktayız. Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe yapılan her türlü işin hassas, ciddiyetli bir şekilde yürütülmesi gerektiğinin bilincindeyiz. Birikimlerin tecrübeleri beraberinde getirmesi ile birlikte, edindiğimiz tecrübeleri uzman kadrolarımız ile pekiştirmekteyiz. Günümüzde de teknolojinin etkisi ile oldukça güçlü bir yapıya sahip yük asansörlerinin uzman ekip tarafından kullanılabilmesi için eğitimler düzenlemekteyiz. Eğitimler ve dersler sonucunda uzmanlaşan ekibimiz sayesinde taşıma işlemlerini sıfır hata ile gerçekleştirmekteyiz. Son teknoloji kullanılarak üretilen yük dengesi, güvenli dayanıklı olan taşıma plağının alt kısmında yer almaktadır. Aylık olarak bakımı düzenli yapılan asansör sistemi ile taşıma işlemlerinizi güvenle ve kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz.

Pursaklar Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Taşımacılık Güvenli mi?


Hassas ve Ciddiyetle ilerlediğimiz bu sektörde asansör sistemlerimizin bakımı zamanında yapıldığından tamamen güvenlidir. Tamamen güvenli bir yöntem olmasının sonucunda insan gücü ile yapılan taşıma işlemlerinde sizi birçok sorunda beklemektedir. Olumsuz sorunlarla eğitimli ve uzman kadromuz ile baş edebilmekteyiz. İnsan gücü ile yapılan taşımalar yerine göre bilinçsiz taşımalarla aynı gruba girdiğini biliyoruz. Bu yüzden tamamen profesyonel adım olarak görülen asansör sistemleri hizmeti ile eşyalarınızın ömrünü kısaltabilecek çiziklere ve darbelere maruz kalmasını engelliyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimizin taşıma işlemlerini sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Pursaklar Evden Eve Nakliyat FiyatlarıNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Ücretleri
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı900 TL500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1200 TL500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 TL500 TL
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı2000 TL500 TL