Pursaklar Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Pursaklar Şehir içi Nakliyat

Şehir içi Nakliyat

Şehir içi Nakliyat Pursaklar

Şehir içi nakliyat olarak Nakliye ve taşımacılık hizmetini büyük bir sorumluluk alarak başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz. Nakliye ve taşımacılığın önemli bir sektör olduğunun vurgusunu bir kez daha yapıp, şehir içi nakliyat hizmetinin uzman kadrolar  tarafından yapılmasının gerektiğini de bir kez daha siz değerli müşterilerimize bildirmek isteriz. Pursaklar Evden eve nakliyat taşıma ve taşınma gibi birçok problemlerinize çözüm anahtarı olmaya devam etmektedir. Başarılı ve bilinçli uzman kadrolarımız ile birlikte taşınacak eşyalar hangi adreste olursa olsun, sizlere yardımcı olmaktayız. Şehir içi Nakliyat hizmetinde de önemli yol kat etmemizin yanı sıra asıl hedefimiz olan müşteri memnuniyetini arttırmak için çalışmalar yürütmekteyiz.

Şehir içi Nakliyat Nasıl Gerçekleşir?


Birçok birey zamanla taşınmak ya da birkaç eşyayı taşımak isteyebilir. Fakat zaman içerisinde kurduğunuz düzeni bozmak öyle kolay olmayabilir. Şehir içi nakliyat alanında uzman kadromuz ile hazırladığımız programlar çerçevesinde hareket ederek herhangi bir olumsuzlukla karşılaşma durumunu en aza indirmekteyiz. Şehir içinde hangi bölge olursa olsun ister ofisinizi, ister evinizi gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz. Pursaklar evden eve nakliyat ekibi olarak önce bulunduğunuz adrese gelerek taşınma ön izlemesi programı oluşturmaktayız. Bu program neticesinde program raporunu düzenleyebilmek için hangi türden eşyaların nasıl taşınacağı ile ilgili fikir alışverişi yapar, taşınma tarihinde de programladığımız planı uygulayarak hem zamanda tasarruf etmekteyiz, hem de zamanla daha sistemli çalışmaktayız.

Pursaklar Evden Eve Nakliyat Güvenli mi?

Pursaklar Şehir içi Nakliyat

Pursaklar Şehir içi Nakliyat


Gelişmiş araç filomuz ile istediğiniz adrese istediğiniz saatte taşınacak olan eşyalarınızı yaptığımız analiz programları yardımı ile teslim alıp, istediğiniz saatte de bırakabilmekteyiz. Tamamen müşteri ihtiyaçlarına göre hareket eden firmamız sayesinde birçok müşterinin memnun kalmasını sağlamış ve Nakliyat ve Taşımacılık alanında marka olma yolunda ilerlemekteyiz. Bilgili ve bilinçli ekibimizin de destekleri ile güvenli bir çalışma ortamı sağlayarak taşıma işleminizi risksiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca çizilmesi ya da kırılması muhtemel olan eşyalarınızı ambalaj ve kaplama hizmetimiz ile tercihinize bağlı olarak paketleme işlemi yapabilir, eşyalarınızın herhangi bir darbe ya da çizilmemesi için dayanıklılık seviyesini maksimum seviyeye ulaştırmaktayız.

Pursaklar Evden Eve Nakliyat FiyatlarıNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Ücretleri
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı900 TL500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1200 TL500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 TL500 TL
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı2000 TL500 TL