Pursaklar Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Paketleme Ambalajlama

Paketleme ve Ambalajlama işlemi tecrübeye dayalı basite indirgenmemesi gereken sanatsal bir iştir. Teknolojisi ve tecrübesinin de yardımı ile nakliyat taşımacılık sektöründe işini en iyi yapan kuruluşlardan birisiyiz. Hassasiyetle yürüttüğümüz taşımacılık işleminin yanı sıra muhtelif sebeplerden dolayı ambalajlanması gereken eşyalarınızı karton fıçı, hava kabarcıklı darbeye karşı maksimum koruma sağlayan naylonlar ile ambalajlama imkanı sunmaktayız. Dilediğiniz ambalajlama seçeneğini seçerek eşyalarınızı tercihinize göre ambalajlatabilirsiniz. Ekibimiz içerisinde montör elemanları da bulunmasından dolayı eşyalarınız ya da mobilyalarınızı demonte edebilmekteyiz. Ayrıca işinde oldukça başarılı olan paketleme ekibimiz tarafından eşyalarınız patlayan lastik malzemesi ile kaplanır. Ambalaj ya da paketleme işlemi yapılan mobilyalarınız Pursaklar Nakliyat ekibi tarafından özenle taşınmaktadır.

Ambalajlama Paketleme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Pursaklar evden eve nakliyat, ekibinin uzman ambalajlama ve paketleme hizmeti ile dış yapısı, yüzeyi hassas olan bulaşık makinesi, buzdolabı, şofben gibi eşyaların darbeler yardımıyla iz ve ezilme vb. oluşabilecek olumsuz faktörlerden korunmasını sağlamaktayız. Kılcal çiziklerin oluşması durumunda bile bu tarz eşyaların görüntüsü kötü olacağından ek olarak ‘’ambalajlama battaniyesi’’ olarak bilinen yapısında keçe, kumaş bulunan bir malzeme ile koruma imkanı da sağlamaktayız. Ambalaj battaniyesinin yanı sıra vitrin ve piyano gibi hacimli eşyaları ise havalı naylon ile muhafaza etmekteyiz. Ayrıca özenle yaptığımız taşıma işleri sırasında giysilerinizi özel olarak yapmış olduğumuz askılı kartonlar yardımı ile taşımaktayız. Aynı zamanda cam eşyalarınızı son derece temiz olan beyaz renkteki cam kağıtları ile kaplamaktayız.

Ambalajlama

Paketleme ve Ambalajlama

Evden Eve Nakliyat İşleminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Basit bir kaplama işi olarak görünen ambalajlama ve paketleme işleminin büyük bir dikkatle yapılması gerekir. Bunun sebebi ise birçok eşyanın yapısı farklıdır, eşyaların ve mobilyaların yapısına uygun kaplama işlemi yapmaktayız. Doğru kaplama malzemesi doğru eşyada kullanılmaz ise eşyaların zarar görmesine, çizilmesine neden olabilir. Eşya paketleme işlemi sırasında paketlenen eşyalar numaralandırılıyor ve numaralara göre eşyaları düzenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Doğru malzemenin seçilmesi sonucunda mobilyalar sunulan paketleme seçeneğinden uygun olanı seçilerek, ambalajlanan ya da paketlenen eşyaların taşınmasını sağlamaktayız. Pursaklar Nakliyat ekibinin bir diğer önem verdiği nokta ise elektronik eşyaların taşınma işlemidir. Elektronik eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemini ise Kraft olarak bilinen kağıtlarla yapıp, hava naylonları ile cihazların darbelere karşı korunmasını sağlamaktayız.

Pursaklar Evden Eve Nakliyat FiyatlarıNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Ücretleri
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı900 TL500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1200 TL500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 TL500 TL
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı2000 TL500 TL