Pursaklar Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat birçok bireyin problem ve sorun olarak gördüğü nakliyat ve taşımacılık işlemi Pursaklar nakliyat ile daha kolay. Genellikle iş ya da farklı sebeplerden ötürü şehir değişikliği yapacak olan bireyler ve kurumlarda dahil birçok şekilde şehirlerarası nakliyat sektöründe de Pursaklar nakliyat firmasını markalaştırmış bulunmaktayız. İşimizi en profesyonelce yapmamızın yanında eşyaların yüklenmesi ya da indirilmesi esnasında da gözlemci ekiplerimiz bulunmaktadır. Her bir işlemi düzen içerisinde gerçekleştirmemizin neticesinde başarımız gün geçtikçe artmakta ve tecrübe kazanmaktayız. Şehirlerarası nakliyat sadece bireysel taşıma işlerinde değil, aynı zaman stoklu ürünlerin nakliye işlemleri ya da bir noktadan başka bir noktaya gidecek olan ürünlerin takibini anlık olarak yapmaktayız. Gelişmiş araç filomuzun sağlamış olduğun imkanlardan birisi ise takip sistemidir.

Şehirlerarası Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılır?


Öncelikle Pursaklar Nakliyat ekibine oluşturulan çağrı sonucunda uzman ekip göndererek taşıma işleminin gerçekleşeceği yerin analiz raporunu hazırlamaktayız. Analiz raporlarını hazırlar iken, taşınacak malın cinsine göre programlama yapmaktayız. Nakliye işlemi yapılacak olan stoklu bir ürünse kaç ürün teslim alınacağı ve bu ürünün içeriklerini hazırlayacağımız analiz raporunda belirtmekteyiz. Bununla birlikte ürün adetini teslim almadan önce kontrol etmekteyiz. Ayrıca nakliye işlemini başlatan müşterimiz ile karşılıklı sözleşme imzalayarak taşıma işlemi gerçekleştirilecek mal ürün ya da eşyayı yeni adresine teslim etmek üzere almaktayız. Taşıma işleminin sonlandırılacağı adreslerde ürünlerin ya da eşyaların teslimi sonrasında düzenleme numaraları ile birlikte taşıma işleminin gerçekleştirildiği ürünü istenilen yerlere yerleştirmekteyiz.

Pursaklar Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat İşlemi Riskli midir?

 

Her nakliyat çeşidi gibi Pursaklar evden eve nakliyat ekibinin uzman kadrosu ile şehirlerarası nakliyat işlemi kesinlikle riskli değildir. Raporlar ve planlama programları doğrultusunda yürütülen bu süreci kontrollü güvenli bir şekilde sağlamaktayız. Gelişmiş sistemler ve konfor sahibi araçlarımız ile ürünlerin ya da eşyaların taşıma sürecini rahatlıkla sürdürebilmekteyiz. Takip sistemi ile araçların güncel ve anlık durumlarını görebildiğimizden dolayı taşıma işlemi sırasında oluşabilecek olumsuz durumları önceden görebilir, her hangi bir olumsuzluk meydana gelmeden anında çözüme ulaştırabilmekteyiz. Eşyalarınızı ya da ürünlerinizi  taşımacılık ve nakliyat sektöründe marka haline gelen Pursaklar Nakliyat ekibine güvenle emanet edebilirsiniz.

Pursaklar Evden Eve Nakliyat FiyatlarıNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Ücretleri
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı900 TL500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1200 TL500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 TL500 TL
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı2000 TL500 TL