Pursaklar Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat

Ankara’nın pursaklar ilçesinden yayılmaya başlayan başarı zincirlerimiz sayesinde birçok müşterinin evden eve nakliyat memnuniyetini sağlamaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana müşteri memnuniyetini arttırabilmek amacı ile yürüttüğümüz çalışmalara bir yenisini daha eklemiş bulunmaktayız. Pursaklar nakliyat olarak taşıma işlemlerinizden önce uzman ekibimizle görüşebilir, taşıma işlemi ile alakalı gerekli yönlendirmeyi yapabilirsiniz. Aynı zamanda her müşterinin eşyalarının özenle ve hassasiyetle taşınmasını istemesi hakkıdır. Pursaklar evden eve nakliyat hizmetimiz ile her türlü eşyalarınızı güvenli ve bilinçli bir şekilde taşımaktayız. Ayrıca taşıma işlemlerinde fiyat teklifi almadan hemen önce uzman ekibimiz taşıma işlemi gerçekleştirilecek olan adrese gelerek analiz yapar, sizi aydınlatır sizi aydınlatır ve ekspertiz hizmeti sağlar. Hem ekonomik hem de kaliteli hizmetimiz ile Ankara başta olmak üzere birikimlerimiz ve tecrübelerimizle hizmet ağımızı genişleterek birçok noktaya ulaşmaktayız.

Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Gerçekleşir?


Pursaklar nakliyat
olarak bizim için en önemli konulardan birisi olan müşteri memnuniyeti çerçevesinde taşıma işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ve bilgili ekibimiz ile taşıma işlemini gerçekleştireceğimiz adrese gelerek yapacağımız işi programlar ve siz değerli müşterilerimize bildiririz. Kırılma tehlikesi olan ya da özellikle çok hassas davranılması gereken eşyaları not alarak kaplama işlemi yapmaktayız. Kaplama işleminin en önemli işlevi ise taşınacak olan eşyayı darbe ya da çiziklere karşı koruyarak eşyanın zarar görmesini engellemektedir. Ardından kaplama yapılan eşyaları yerleştireceğimiz adrese gelerek sizinle birlikte yerleştirilecek eşyaların konumunu belirlemekteyiz. Yeni adrese ulaştırılan eşyaları güvenli bir şekilde yerleştirdikten sonra, taşıma işlemini tamamlanmış bulunmaktayız.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hakkında

Nakliyat ve Taşımacılık işlemleri uzman, bilinçli kişiler tarafından yapılmalıdır. Uzman olmayan bireylerce yapılan taşıma işlemlerinde olumsuz durumlarla  karşılaşabilirsiniz. En ucuz fiyat ile en kaliteli hizmeti sağladıklarını söyleyen birçok şirket siz değerli müşterilerimiz için risk unsurudur. Pursaklar evden eve nakliyat ekibi olarak uzman ekibimiz ve deneyimlerimize güvenebilir, gönül rahatlığı ile hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri ihtiyaçlarına göre hareket etme prensibimizden dolayı yenilikçi fikirlere sahip, daima zirveyi hedefleyerek azimle ve sevgi ile çalışan ekibimiz sayesinde pursaklar nakliyat olarak tüm beklentilerinizi karşılamaktayız.

Pursaklar Evden Eve Nakliyat FiyatlarıNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Ücretleri
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı900 TL500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1200 TL500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 TL500 TL
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı2000 TL500 TL