Pursaklar Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Pursaklar Ofis Taşıma

Ofis ve Büro Taşıma

Ofis Büro Taşıma

Ofis Büro taşıma Başta Ankara’nın ardından tüm Türkiye’nin gözdesi olan Pursaklar Nakliyat, evden eve nakliyat hizmetinde gösterdiği başarıların sonucunda siz değerli müşterilerimize sağladığımız birçok hizmetle birlikte ofis ve büro taşımacılık hizmetimizle de taşıma işlemlerinize yardımcı olmaktayız. Aynı zamanda Pursaklar evden eve nakliyat alanında çalışan analiz ekibinin ofis içerisinde keşifler yapmasını sağlayıp taşınma programları hazırlamaktayız. Taşıma programı raporunda bazı eşyaların konacağı koliler, eşyaların yoğunluk miktarları ve bunlardan tamamen ayrı olarak güvenle, özenle taşınması gereken kırılacak ya da çizilecek türde olan hassas eşyaların değerlendirmesi, taşıma işlemi gerçekleşirken hangi eşyanın hangi ekipman ile taşınacağı yer almaktadır. Evden eve nakliyat ya da taşımacılık sektöründe gösterdiğimiz özeni de ofis ve büro taşıma işlemlerinde de göstermekteyiz. Bununla birlikte ofis ve büronuzda bulunan eşyaların analizini yaptıktan ve raporları hazırladıktan sonra kaplama işlemlerini yapmaktayız. Kaplama ve Ambalajlama işlemi sonrasında eşyalarınız darbe çizilme kırılma ya da hasar görme konusunda maksimum dayanıklılığa ulaşmasını sağlamaktayız. Birçok taşıma işlemi sırasında en genel  ve en sorunlu taşıma problemini ise dolap ve masalar yaratmaktadır. Bu sorunların yaratılmaması adına alanında uzman ekibimiz tarafından dolaplar ve masaları demonte etmekteyiz.

Ofis ve Büro Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılıyor?


Birçok sektörde olduğu gibi Nakliyat ve Taşımacılık sektörü dikkat hassasiyet, tecrübe gerektirmektedir. Pursaklar Nakliyat olarak bu gerekliliğin bilincine vararak hareket etmekteyiz. Ofis ve Büro adreslerinizin analizini sizinle birlikte yaparak, taşımak istediğiniz eşyaların maksimum güvenliğini sağlayarak, güvenli taşıma ortamı oluşturmaktayız. Bununla birlikte siz değerli müşterilerimizin taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın ambalaj ve kaplama işlerini taşımaya hazır bir şekilde uzman ekibimizle hazırlamaktayız. Eğer talebinize bağlı olarak Ofis ya da taşınacağınız büro dairesi yüksek katlı bir bölümde ise, asansörle taşımacılık hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize kolaylık ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayabiliriz.

Ofis ve Büro Taşıma İşlemi Sırasında Elektronik Cihazların Taşınması

Pursaklar Ofis Taşıma

Pursaklar Ofis Taşıma


Pursaklar Nakliyat ekibinin başarı ve tecrübesi ile elektronik cihazlarınızın da taşınmasını güvenle sağlamaktayız. Ofis Büro taşıma bulunan kasa, faks, tarayıcı gibi cihazlara yüksek hassasiyetle ve duyarlılıkla davranmaktayız. Bununla birlikte bu tür cihazlarda herhangi bir sorun oluşmaması için en emniyetli biçimde graft kağıtlarla ambalajlanmasını sağlamaktayız.

Pursaklar Evden Eve Nakliyat FiyatlarıNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Ücretleri
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı900 TL500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1200 TL500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 TL500 TL
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı2000 TL500 TL