Pursaklar Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Güvenli Nakliyat

Güvenli Nakliyat Pursaklar

Güvenli nakliyat olarak müşterilerimize güvenli nakliye sunmaktayız. Çünkü gelişen nakliye sektörü merdiven altı nakliyecilerin ve komisyoncuların saktekarlık peşinde olduğunu biliyoruz ve fiyat aralığın nasıl düşük olduğu için müşterilerimiz bilmeden fiyat farkına kanıp onlarla anlaşma yapmaktadır. Pursaklar Nakliyat Şirketi olarak Ulaştırma ve denizcilik Bakanlığından onaylı K3 yetki belgesine sahip kendi araç filosu ile her daim müşteri odaklı ve onları yanıtmadan daha güvenli taşımacılık sunmaktayız. Pursaklar Nakliyat’ı Aradıktan sonra önce firma hakkında detaylı bilgi verilmektedir ve firma hakkında onaylı K3 yetki belgesini bilgilerini vermek üzere adres bilgileriniz alınıp ekspertiz taranfında gelinip eşyalarınıza bakıldıktan sonra eşyalarınızı hangi bir boyutta nasıl bir taşıma yapılması hakkında ekspertiz arkadaşımız size bilgi verir .

Pursaklar nakliye Taşıma ve nakliyat için her daim siz değerli müşterilerimize önem verir eşyalarınız ilk günkü gibi kalır. Pursaklar nakliya’ı aramadan taşınmaya karar vermeyin. Resmi web adresimiz

http://www.pursaklarnakliyat.net

Bize buradan Ulaşabilirsiniz.

Güvenli Nakliyat
Güvenli Nakliyat

Güvenli Pursaklar Nakliyat Özen ve Koruma

Pursaklar nakliyat olarak eşyalarınız özen ve koruma almaktayız eşyalarınız önce paletli streç olarak eşyalarınız kaplanılır ve el değmeden paketleme işlemine başlanır. Kolilerimiz sıfır olarak üzere ilk defa sizin evinizde kullanılmaktadır. Aynı şekilde havalı patpat dediğimiz malzemelerimizde aynı şekilde ilk defa sizler için açılmaktadır. Çünkü kirlenmek yırtılmadan çizilmeden eşyalarınız taşınmaktadır. Pursaklar Nakliyat iş güçü profesyonel elemanlarla siz değerli müşterilerimizin evimi şehir içi şehirler arası ofis taşıma ve depolama hizmeti ile geniş araç filomuz ile 7/24 saat hizmet vermekteyiz.

Pursaklar Evden Eve Nakliyat FiyatlarıNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Ücretleri
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı900 TL500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1200 TL500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 TL500 TL
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı2000 TL500 TL

Comment (1)

  • Rıdvan cevap

    Ankara Pursaklar Nakliyat Güvencesiyle Taşının

    1 Ocak 2021 , 01:13

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir